Uitslagen van de derde speelweek.

3de landelijke : St.Niklase A - GEMO A: 6 - 10
1ste provinciale A :St.Niklase B - GEMO B: 3 - 13
1ste provinciale B : GEMO C - Ronse A: 6 - 10
2de provinciale B : GEMO D - Sterke Stut A: 9 - 7
3de provinciale B : GEMO E - Sleidinge D: 6 - 10
4de provinciale C : GEMO F - Sterke Stut C: 6 - 10
5de provinciale B : Grimminge B - GEMO G: 3 - 13
5de provinciale C : Galmaarden G - GEMO H: 13 - 3
6de provinciale C : 4 hand D - GEMO I: 5 - 11
Jeugd A - Rooigem C: 10 - 0
Jeugd B - Rooigem B: 9 - 1
AFDELING 3A

1. SAFIRA: 15
2. DE LEEUWERIK: 15
3. POLDER: 7
4. UNION SAINTOISE: 7
5. T GAREEL: 7
6. VOLLEZELE: 6
7. DAVIDSKORNUITEN: 6
8. CELTIC HALLE: 6
9. ESSENBEEK B: 5
10. HONDZOCHT/KANAAL: 5
11. BUIZINGEN B: 5
12. DREAM TEAM: 3
13. YOUNG BOYS: 2
14. NEDERBOELARE: 2
Dit zijn de voetbal wedstrijden die dit weekend werden gespeeld in onze regio:

1ste provinciale
Oostakker - Ksv Geraardsbergen: 2 - 2

3de provinciale D
Schendelbeke - Aaigem: 1 - 3
Erembodegem - Moerbeke: 3 - 3
Idegem - Deftinge: 0 - 2

4de provinciale D
Herzele - Zandbergen: 4 - 0
Onkerzele - Denderhoutem: 0 - 2
Steenhuize - Ophasselt: 1 - 1
Sparta Geraardsbergen - Wit-Zwart 93: 1 - 2
Overboelare - Denderleeuw: 4 - 2
AFDELING 3A

1. SAFIRA: 12
2. DE LEEUWERIK: 12
3. DAVIDSKORNUITEN: 6
4. POLDER: 6
5. VOLLEZELE: 5
6. ESSENBEEK B: 5
7. HONDZOCHT/KANAAL: 5
8. UNION SAINTOISE: 4
9. T GAREEL: 4
10. BUIZINGEN B: 4
11. CELTIC HALLE: 3
12. DREAM TEAM: 3
13. YOUNG BOYS: 2
14. NEDERBOELARE: 1
Dit zijn de voetbal wedstrijden die dit weekend werden gespeeld in onze regio:

1ste provinciale
Kerksken - Ksv Geraardsbergen: 2 - 1

3de provinciale D
Idegem - Burst: 4 - 0
Grotenberge - Moerbeke: 2 - 0
Schendelbeke - Aspelare: 0 - 5

4de provinciale D
Hillegem - Zandbergen: 1 - 2
Onkerzele - Neigem: 4 - 1
Ophasselt - Denderhoutem: 0 - 3
Sparta Geraardsbergen - Ressegem: 5 - 2
Dit zijn de voetbal wedstrijden die dit weekend werden gespeeld in onze regio:

1ste provinciale
Ksv Geraardsbergen - Olsa Brakel: 0 - 0

3de provinciale D
Nieuwerkerken - Schendelbeke: 1 - 2
Brakel - Idegem: 0 - 2
Moerbeke - Nederhasselt: 4 - 0

4de provinciale D
Zandbergen - Okegem: 2 - 2
Ophasselt - Onkerzele: 1 - 1
Denderleeuw - Sparta Geraardsbergen: 1 - 9
Ressegem - Overboelare: 2 - 5

Meer nieuws

Trajectcontrole voor Aalstsesteenweg en Edingseweg

Trajectcontrole voor Aalstsesteenweg en Edingseweg

Twee bijkomende trajectcontroles in Geraardsbergen!
12 steden uit Vlaamse Ardennen bundelen verleden in Erfgoedbank

12 steden uit Vlaamse Ardennen bundelen verleden in Erfgoedbank

Wie van het verleden houdt, kan voortaan terecht in de erfgoeddatabank.
Marc Deteye nieuwe burgemeester van Galmaarden

Marc Deteye nieuwe burgemeester van Galmaarden

OCMW-voorzitter wordt burgemeester.
Dijken tegen wateroverlast in Galmaarden

Dijken tegen wateroverlast in Galmaarden

Nieuwe maatregelen moeten dorp beschermen tegen overstromingen.
Kunstenaars pimpen Geraardsbergse gevels

Kunstenaars pimpen Geraardsbergse gevels

Enkele opvallende kunstwerken kleuren gevels in de Geraardsbergse binnenstad. 
Nieuwe combi's voor lokale politie

Nieuwe combi's voor lokale politie

Lokale politie rolt verder haar mobile office netwerk uit.

 

www.autoonderdelen24.be

Twitter Update

Agenda

Over ons

MIG is jouw muziekzender met het snelste nieuws uit de regio. Via fm 104.9 kan je ons beluisteren in de regio Geraardsbergen-Lierde-Galmaarden-Bever of online.

Medialab

MIG is een medialab waar talent vrijwillig aan de slag kan met allerhande media zoals radio, video, foto en tekst. Onder professionele begeleiding krijgen zij in groep de technische middelen en de platformen om hun verhaal op een kwalitatieve manier tot bij een breder publiek te brengen. Zin om mee te werken aan MIG? Contacteer ons.

Contacteer ons

054 41 61 75 of info@radiomig.be