De stad Geraardsbergen huldigde i.s.m. de sportraad zijn kampioenen. Zowel individuele kampioenen, als ploegsporten kwamen in aanmerking. Met 36 kampioenen, waaronder zelfs een wereldkampioen, werd een nieuw record gevestigd.

Volgende personen en ploegen werden gehuldigd:

Wereldkampioen

Kevin Vanden Herrewegen (Natural Body Building categorie -65kg, ook Belgisch kampioen).

Belgische titels:

Marie De Nayer (atletiek / 60m horden indoor kadetten dames), Emile De Winne (atletiek / 200m indoor kadetten heren), Fien Enghels (Olympisch turnen / toestelturnen meisjes A-niveau categorie 14-15 jaar), Xaydée Van Sinaey (cyclocross, ook Provinciaal en Vlaams kampioen), Jurgen Monnier (natural body building categorie +85 kg), Benjamin Dekeyser (Engels boksen categorie amateurs - 80kg).

Vlaamse kampioenen:

Jonas Gerain (atletiek / indoor hoogspringen en provinciaal kampioen verspringen kadetten heren), Eddy Voesterzoons (sportschieten / luchtpistool 10m senior 3 en provinciaal luchtkarabijn 10m + vrij pistool 50m senior 3), Lawrence Wallace (sportschieten / luchtpistool 10m + standaard pistool 25m junior heren + provinciaal luchtkarabijn 10m + standaard pistool 25m + sportpistool 25m junior heren), Jordy D'hauwer (sportschieten / Olympisch snelvuur 25m senior 1 en provinciaal 50m vrij pistool + 25m sportpistool + Olympisch snelvuur 25m senior 1).

Provinciale kampioenen:

Atletiek: Xanthe Mathys (veldlopen pupillen dames), Thijs Roelen (veldlopen kadetten heren), Mario Castagna (veldlopen masters heren 70+), Wim De Backer (60m horden indoor en hinkstapsringen indoor masters heren 40+).

Schaken: Celien Vanderstappen (categorie - 16 jaar), Adriaan Dreelinck (categorie - 14 jaar).

Sportschieten: Lien De Coster (luchtkarabijn 10m cadet), Jana Van Der Slagmolen (luchtkarabijn 10m benjamins), Jeroen De Meyer (luchtkarabijn 10m senior 1), Jean-Marie Uytterhaegen ( luchtkarabijn 10m opgelegd), Launo Savat (luchtkarabijn 10m duiveltjes), Nadine Verschueren ( luchtkarabijn 10m + standaard pistool 25m + sportpistool 25m), Anne-Marie Meerpoel (luchtkarabijn 10m + sportpistool 25m + standaard pistool 25m + zwaar kaliber 25m dames 3), Peter Van Belleghem (pistool zwaar kaliber 25m + sportpistool 25m senior 2), Michel De Kimpe (luchtkarabijn 10m senior 1), Jean De Mey (luchtkarabijn 10m senior 3 opgelegd), Marc Baetens (sportpistool 25m senior 3), Stany D'Hauwer (pistool zwaar kaliber 25m senior 1), Tom De Naer (leveraction zwaar kaliber).

Belgische kampioenen ploegsporten:

Atletiek: Scholieren heren veldlopen.

Bowling: Manneke Pis Bowling Club dubbel gemengd en trio's heren categorie 3).

Provinciale titels ploegsporten:

Atletiek pupillen meisjes veldlopen.

Basketbal: Wezen-Vrienden U12 benjamins.

Tafeltennis: TTC Gemo derde provinciale.